Cloudy...
Hakkımızda
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Günden güne artış gösteren internet kullanımı nedeni ile çoğu kişi kendi web sitesini kurmak ister. Bu işlem sırasında da güvenilir bir yerden hizmet almak son derece önemlidir. Özellikle de tanıtım ya da ticaret yapılıyorsa bu sitelerin önemi daha da artmış olur. Sahip olunan alanın yeterliliği, alınan hizmet ve hız konusunda sıkıntı yaşanmaması gerekir. HaremHost ayrıcalığı ile siz de bu avantajlara sahip olabilir ve son derece kaliteli bir sistem kullanabilirsiniz. Haftanın her günü ve 24 saat boyunca bizimle irtibata geçerek destek alabilirsiniz. Böylece yaşamış olduğunuz sorunlar varsa kısa bir sürede çözüme kavuşturulacaktır. Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla kurulmuştur.Firma olarak öncelikli amacımız, müşterilerimize en güncel teknolojiyi kullanarak gerekli altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS) bulunmaktadır. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Müşteri destek hizmetimizi kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

HaremHost olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Gerçek Sunucular ve Gelişmiş Altyapı
  • %99.9 Ulaşılabilirlik Garantisi
  • 7 gün 24 Saat Teknik Destek Garantisi
  • En İyi Fiyat Garantisi

Misyonumuz

HaremHostda herşeyden önce insan ve hizmet kalitesi gelmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete en ekonomik şekilde ulaşması yegane önceliklerimizdendir. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek satış sonrası desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, sektörümüzün pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servis sağlayıcısı ve internet hizmetleri denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktır.